SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 90m2 në shitje ne Qendër.
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:24
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 90m2 në shitje ne Qendër.
Banesa gjendet në Qendër, në Rrugën Hajdar Dushi, afër DORMEO-s, në dokumenta (fletë poseduese) ka gjithsej 65m2, ndërsa faktike 90m2, është tërësisht e renovuar, shitet ME MOBILIJE, ka ngrohje qëndrore me qytet (TERMOKOS) dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me tryezari
1. Banjo
1. Koridor
2. Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com
Adresa: Rr. UÇK, 170/2

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjension për Patundshmëri
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »