SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 54m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
166627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne bregun e diellit kati i 3-54m2
1-sallon me kuzhin dhe ballkon
1-dhome e fjetjes
1-banjo
1-shpajz-
cmimi -8oo€m2 -tek udhkryqi qe lidh 3 lagjet - velani-bregu i diellit - mahalla e muhaxherve -ka oborr te vetin prej 8 ari kopsht per femije- Gati behet ne fund te vitit 2017-Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Pristina
049340812
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »