SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 51ari toke ne Magjistralen Lipjan-Shtime
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
ID e produktit :
166628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shes parcelen me Siperfaqe prej 51ari me dalje ne rrugen kryesore Lipjan-Shtime(Grack e vjeter) , me gjeresi 23metra.
Parcela mund te shfrytezohet per ndertim dhe biznes, ka rrymen afer, dhe mund te merret leja e ndertimit per ndertim.
Informata rreth publikuesit
Amg
Prishtinë
045801198
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »