SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 68m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
166629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68m2 ne bregun e diellit 2-dhoma fjetjes -1-sallon me kuzhin dhe ballkoni-1-shpajz-1-banjo-kati i 7-te -Eshte duke u ndertuar gati behet ne fund te vitit 2017- eshte afer qendres-lokacioni tek varri i ish Presidentit Ibrahim Rugova .. tek udhkryqi qe lidh 3 lagjet - velani-bregu i diellit - mahalla e muhaxherve -ka oborr te vetin prej 8 ari kopsht per femije-cmimi per m2 750€

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Pristina
049340812
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »