SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Okazion jepet shtepi me qera prane universitetit europian
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
ID e produktit :
166632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet shtepi me qera prane univeristetit Europian 1+1,teresisht e mobiluar,kuzhine e tera funksionale,frigorifer,sobe,lavatrice,kondicioner. dhoma eshte e pershtatshme per 3 -4 studente. Tualeti eshte me dush dhe vaske gjithashtu. Ahtepia eshte ne kra te rruges kryesore 200 m posht universitetit europian dhe shume afer stacionit te unazes. Cmimi i diskutueshem per muajt e veres.Per me teper kontakto ne : 0682005250

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorenca
Tirana, Albania
3556820025250
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »