SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA NE KALABRI 220E
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira e cila gjendet në lagjen Kalabria(Emshir), banesa posedon Sallon+kuzhin,dhomë të gjumit,banjo si dhe ballkon
Çmimi 220€ (i diskutushëm)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »