SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira te kafet e vogla 250€
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
166644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te qafa (te kafet e vogla , mbi ish city place , qender) , banesa posedon 1 dhom gjumi 1 sallon 1 kuzhin 1 banjo dhe 1 ballkon Cmimi 250€ , numri 044452297

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
044452297
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »