SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane perball Albi Market.Banesa ka ndarje shume te mire te dhomave dhe eshte mese e pershtatshme per student/e.

1)3-Dhoma gjumi
2)Kuzhine te veqante
3)Banjo
4)Nxemje qendrore
5)Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »