SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira tek Santea #iBRO GROUP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira tek Santea.Banesa eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha kushtet e banimit.Banesa eshte ne katin e I-re.

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Koridor
5)Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:
045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »