SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira tek Stacioni i Autobusav #iBRO GROUP
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
166651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira tek stacioni i autobusave.Banesa ka hapsire te mjaftueshme dhe e pershtatshme per student/e ose familjar.

1)Sallon-Kuzhine
2) 2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Kloridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »