SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane afer Moxartit.Banesa eshte me kushte mjaft te mira banimi,te gjitha mobiljet funksionale dhe hapsire te mjaftueshme banimi per familjare dhe studente.

1)Kuzhine te vequar
2)-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Ballkon
5)Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »