SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira tek S.Sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
166654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera tek sllovenia sport. Banesa eshte mjaft e madhe dhe e rregulluar mjaft mire.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon + Kuzhine
2) 2 Dhoma gjumi
3) Banjo
4) 2 Ballkona

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »