SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Qender #iBRO GROUP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
166657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne qender te qytetit tek kino ABC. Banesa eshte mjaft e madhe dhe ka hapsire per banim familjare

1) Sallon + Kuzhine
2) 2 Dhoma gjumi
3) Banjo
4) Ballkon
5)Nxemje qendrore

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »