SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira tek 4 Llullat #iBRO GROUP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
166658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira Prapa Teatrit konkretisht tek 4 llullat.Banesa eshte ne gjendje te shkelqyeshme ka hapsire te madhe dhe e renovuar.

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Ballkon

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »