SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje dardani
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne shitje dardani
Kati perdhes me oborr personal 3 ari
E rrethekuar me gilindera

Banesa posedon 108 m2 bruto 97 neto podrum po ashtu te te njejtes madhesi e renovuar ne tersi
Sallon i madh me kuzhin te ndar dy dhoma gjumi banjo/wc
E pershtatshme po ashtu dhe per afarizem
Ka hymje dhe nga hyrja e perbashkt po ashtu dhe hymje te veqant nga rruga

Çmimi : 195000

Tel : 045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »