SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten 2 Shtepi ne Rr.Arif Sylejmani)285/17
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:04
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
166671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepi ne Rr.Arif Sylejmani ne Magjistralen Ferizaj-Shkup ner fshatin Bibaj.
Shtepite kan 12 Ari Oborr.
Shtepia 1 eshte 3 katshe dhe ka sallon kuzhine, 5 dhoma gjumi, 3 banjo dhe depo.
Poashtu ka te gjitha elementet per nxemje qendrore.
Shtepia 2 eshte 1 katshe dhe ka sallon kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe banjo.
Shtepite kan dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »