SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Banesë me qira në Prishtinë | M1
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166672
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa në Prishtinë, lagjen Bregu i Diellit, afer Qendres Tregtare, kati i II-të. Ne pjesen me te bukur te qytetit që edhe karakterizohet si ambient familjar ku mbizotron qetsia, pastertia dhe siguria ju patjeter qe do të ndieheni si në shtepin tuaj.
Renditja: Sallon të madh, kuzhinë me trapezari, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo + wc dhe ballkon.
Banesa eshte ndërtim i vjeter e mobiluar komplet me nje stil modern dhe elegant.
Banesa ka ngrohje qendrore nga termokosi, Kondicioner Ajri, depo...
Çmimi: 500€ i Diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »