SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira ne Gjilan ( Kodi 478/17)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
166673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k Leshohet lokali me qera te Tregu i Gjelbert
Ne qender te qytetit te Gjilanit , hapsira e pergjethshme eshte mbi 500m2 si dhe I njejta mund te ndahet –riorganizohet ne baze te kerkeses
Ky lokale plotesojne te gjitha kushtet per qdo lloj veprimtarie ose biznesi.
Qmimi sipas marreveshjes .
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »