SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokale ne Prishtine (Kodi:480/17)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
166676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje lokale ne Prishtine ne Rr.Eqrem Qabeja , karshi Fakultetit Filolgjik
Lokali ka 64.5m2 dhe shitet pa intererin (karriga dhe tavolina)
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »