SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT TE POSTA E VOGEL
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagjen Bregu i Diellit
Banesa gjindet ne lagjen Bregun e Diellit afer Postes së vogel ndertim i vjeter,me nje lokacion tejet te mire dhe te qete.Banesa eshte ne katin e 6 dhe posedon ngrohjen qendrore nga qyteti,po ashtu posedon edhe ashensorin dhe hyrja ka mirembajtje te rregullët.Banesa eshe e orientuar me pamje si nga Lindja po ashtu edhe nga Perendimi dhe ka nje siperfaqe prej 64m2 me fletë poseduese.Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
1 Dhome Dite
1 Dhome Gjumi
Kuzhina
Koridori
1 Banjo dhe
1 Ballkon i madhë
Çmimi 68.000 Euro ( I Diskutueshem )
Per me shume informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni ne zyren tonë e cila gjindet ne Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »