SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 80m² kati 1-re, Lagje e Muhaxherve
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:47
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 80m² ne katin e 1-re, ne lagjen e Muhaxhereve ndertim i El Construction. Ofron kushte shume te mira jetese, hapesira te organizuara mire dhe pamje fantastike te qytetit nga terasa, ka uje dhe rryme 24 ore, monitorim me kamera,2 lifta modern, garazha dhe parkingje te mjaftueshme, gjelbrim dhe kende lojrash per femije. Objekti ka afër parkun e qytetit, sipërfaqe rekracioni, izolim akustik prej 5 cm, termoizolim prej 10 cm me fasadat e jashtme. Banesa gjindet afër Ambasadës Zvicrrane, 10 minuta nga qendra e qyteti. Banesa eshte para perfundimit, ka kete perberje;
- salloni, kuzhina me trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridori
- ballkon
Qmimi eshte 900 euro per m²

Agjensioni Dion në Prishtinë
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »