SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Mati 1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:52
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166685
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Mati 1 afer ' Super Viva ' kati - II - pamobiluar , nxemje qendrore , nje lagje mjaft e frekuentushme , pershtatshme per banim , dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Tri dhoma gjumi
- Koridor
- Dy Ballkon
- Banjo/wc

Qmimi 250 Euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 

SWISS REAL ESTATE
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »