SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Ulpianë te Llesna
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qera Ulpianë te Llesna , kati - I - mobiluar ne teresi , kuzhina dhe dhoma e dites jane te ndara , pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :

- Kuzhin me dhome dite ( te ndara )
- Ballkon
- Koridor
- Banjo/Wc

Qmimi 200 euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 

SWISS REAL ESTATE
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »