SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir, Pa mobile
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
166688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne lagjen Kalabria ish Emshir .Banesa është ndërtim i ri (i Nartelit) gjendet ne katin e 8 dhe ka këtë përmbajtje:

a) Salloni me kuzhine
a') kuzhina me të gjitha elementet (moderne)
b) 1 dhomë gjumi
c) 1 banjo
c') banjo me te gjitha elementet +(lavatriqe)
d) 1 ballkon

Banesa ka uje 24 ore sigurim fizik , mirmbajtje te shkallve dhe liftit.
Banesa lëshohet vetëm per familjar dhe afatgjatë

Qmimi: 220 Euro i Diskutueshem

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+37744557227 VIBER
+38649557227 VIBER
+38649777158 VIBER
E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »