SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Lagje te Spitalit- te Royali
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:32
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
166692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lagje te Spitalit, objekti i Royalit, banesa eshte e mobiluar , gjendet ne katin e 7-te, lift funksional, ka nxemje qendrore, 55m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 450 00 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »