SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Katë i Shtëpis me Qira n rrugen nazim gafuri!Delta
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
166694
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet te Shkolla e Mesme Sami Frashri kati i 2 i shtëpis ka gjithsej 80 m2 Sallon,Dhom e fjetjes,Kuzhin,Bllkon,Banjo dhe Koridor
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »