SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetëm ‪23. 200 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪22 Muaj, ‪#Direkt me Kompanisë, pa Bankë
Çmimi :
€23,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
166696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa 73.7 M2 me vetëm ‪23. 200 Euro në fillim dhe pjesen tjetër me Rata për ‪22 Muaj, ‪#Direkt me Kompanisë, pa Bankë .
Banesa posedon këtë renditje :
Qëndrim ditor ;
Kuzhinë ;
Dhoma e gjumit për prindër
Dhoma e gjumit për fëmijë ;
Koridor ;
Ballkon ;
Banjo
Lokacioni: Mati 1 , rr. Enver Maloku
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »