SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 370m² në 5.60 ari truall ne lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€330,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2017
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 2 kateshe 370m² në 5.60 ari truall ne lagjen Marigona Residence. Shtëpia eshte e re, ne perfundim e siper, mbrenda eshte e pa kryer dhe ka mundesi ndryshimi te organizimit te hapesires, ndersa fasada dhe ambienti jashte jane duke u kryer. Shtëpia ka keto hapsira.
Kati perdhese:
- garazha, qendrim ditor, kuzhine me trapezari, 1 dhome gjumi,
banjo, koridor
Kati i parë:
- 3 dhoma gjumi, banjo, koridor, ballkon, terase
Nenkulmi
- atele, depo
Marigona Residence është lagja me shërbimet më të mira për jetesë në Kosovë, me 420 shtëpi ofron të gjitha kushtet e nevojshme për një jetë kualitative duke filluar nga Qerdhja për fëmijë dhe Shkolla Fillore, Parqe të shumta për fëmijë, lodra, fitness të jashtem dhe fusha sportive e rekreacion, futbollit, tenisit e basketbollit dhe salla e basketbollit, si dhe restorane dhe shërbime të tjera për banorë. Ne lagje është çarshia si qender e vogël tregtare, qe ploteson nevojat e banorëve siq janë pastrimi kimik, mjeshtri për shtëpi, supermarket Meridian, pazari i organizuar cdo fundjavë, Agjensioni turistik, Dentisti, Fitness, Shkolla e Muzikës dhe kurse për fëmijë, Barnatorja, qendra për pagesa të ndryshme Express Service Center etj, parkingje te mjaftueshme dhe gjelbrim.
Qmimi eshte 330.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »