SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne B.Diellit #iBRO GROUP
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
166700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne B.Diellit tek banesat e bardha tek VIP Taxi.Banesa eshte ne katin e I-re dhe ne gjendje shume te mire banimi me te gjitha kushtet.Banesa preferohet per familje.

1)Kuzhine te veqante
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Ballkon
5)Shpajz
6)Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:
045/591-948
045/609-373
+37744857564-Viber
Informata rreth publikuesit
iBRO GROUP
Prishtinë
+37745609373
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »