SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shtepie me Qera Tokbashqe ( rruges per Germi )
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:29
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166701
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Kat Shtepie me Qera Tokbashqe ( rruges per Germi ) , pamobiluar , oshte ne rrugen kryesore , ka nje pamje shum te mir, pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :

- Dhome dite
- Kuzhin
- Nje dhome gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo/wc

Qmimi 190 Euro

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 

SWISS REAL ESTAT
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »