SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Dragodan me 2Dh.Gjumi Komuna e re
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Dragodan afer Komunes se re

Leshohet banesa me qera ne Dragodan afer Komunes se Re.
Banesa eshte ndertim i Tregtis dhe ka pamje shume te mire.
Banesa eshte e madhe 75m2 (neto ) dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhin
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Wc
Koridor
Ballkon te Madh.
Banesa eshte teresisht e mobiluar me mobilje te reja,askush nuk ka jetuar me heret.
Posedon te gjitha kushtet e nevojshme dhe ka parking te mjaftueshem sepse posedon edhe garazhen private.
Qmimi:350 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
+377 (44) 77 77 90
+377 (44) 132 995
TelFiks: 038 500 777
e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »