SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 65m2 me qira në Qendër.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
166705
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Qendër në rrugen Agim Ramadani, perballë bankes TEB.
Zyrja ndodhet në katin e II-të, ka 2 Njësi (Hapsira) Pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.
Zyrja ka pamje kah rruga kryesore dhe ka ndriqim te mjaftueshem natyral.
Zyrja gjithashtu posedon nxemje qendrore me TERMOKOS.
| Zyrja leshohet pa invertar. |

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »