SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
166708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 5 Ari oborr.
Shtëpi dy kate me mbi 300 m2 të banuara posedon:
Sallon së bashku me kuzhinë, gjashtë dhoma gjumi dhe dy banjo, bodrum dhe garazhë.
Shtëpi me infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanshëm ujësjellës dhe bunar,si dhe nxemje qendrore.
Shtëpia gjendet afër rrugës Qarkore.
Çmimi i shtëpisë është sipas marrëveshjes.Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »