SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
166715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera, ne lagjen Dardania te bashksia lokale,banesa posedon 2 dhoma kuzhinen banjon ballkonin,eshte e mobilur ne tersi, posedon liftin dhe gjindet ne katin e trete.cmimi 250 euro (i negociushem).

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »