SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist 300m2 me qira tek sheshi!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:48
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
166739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET SHTEPIA ME QIRA NE QENDER TE PRISHTINES E PERSHTATSHME PER LOKAL DHE ZYRE RRUGA SYLEJMAN VOKSHI NR.42, MBRAPA PERMENDORES SE ZAHIR PAJAZITIT.
SHTEPIA KA 11 ZYRA, NE PERDHES KA HAPSIRE PREJ 100 METRA KATROR E HAPUR E CILA MUND TE PERDORET PER LOKAL AFARIST, NGA NJE WC PER CDO KAT, KA HAPSIRE SHTESE PER ARHIVIM TE DOKUMENTAVE, KA NJE MINIBODRUM NE TE CILIN ESHTE E VENDOSUR KALLDAJA DHE REZERVOARI I NAFTES PER NXEMJE QENDRORE E CILA MUND TE PERDORET EDHE SI NJE DEPONI E VOGEL PER GJERA TE TJERA SIPAS NEVOJES, I TERE OBJEKTI KA NXEMJEN QENDRORE VETANAKE, SI DHE KA NEPER SECILEN ZYRE KONDICIONERIN (KLIMEN).
OBJEKTI KA EDHE OBORRIN E VET 200 METRA KATROR KU MUND TE VENDOSET EDHE TERASE IMPROVIZUESE NESE PERDORET PER LOKAL APO HAPSIRE PER 10 MAKINA NESE OBJEKTI PERDORET PER ZYRE. I GJITHE OBJEKTI ESHTE I RRETHUAR ME RRETHOJE METALIKE.
Informata:049 696 148 ose 044 556 777
Kontaktoni nga ora 10:00 deri 20:00

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook
Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »