SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në Lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
166745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e super mobiluar, në Lagjen e Muaxherëve, banesa ka 72 m^2 dhe posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon me kuzhinë
-banjo
Nr.kontaktues 049707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »