SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET BANESA ME QIRA NE TOPHANE,280E
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira ne Tophane afer komunes se vjetër
Banesa posedon 90m2 dhe gjendet ne katin e -V- (lifti funskional me qip-kartel)....
Te gjitha mobilet janë të reja dhe moderne,gjithashtu ka ballkon te madh te mbyllur me gjama me mundesi hapjes,dhe nje shpajz.Dy dhoma te mëdha te gjumit dhe sallon me kuzhin, banjo, gjithashtu ka koridor. Banesa eshte shumë e nxehtë gjatë dimrit,sepse ka pozit shumë të mirë nga Lindja dhe izolimin shume te mire,ndersa gjat veres është e freskët pasi qe ka roletne.
Gjithashtu posedon parking privat personal me dirigjues.
Cmimi 280euro, ekstra Garazha 30euro
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni nC fqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »