SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROHET BANESA ME QIRA NE KALABRI,300E
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
166751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qira në Lagjen e Kalabris (ish-Emshir), Banesa gjendet në banesat e Arabëve, Në pjesen e saj të brendshme posedon Sallon+kuzhi,dy dhoma gjumit,banjo si dhe dy ballkona
Cmimi 300euro(i diskutushëme)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »