SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN ME QIRA E CILA GJENDET TE B.ARABVE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
166752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qera e cila gjendet tek Banesat e Arabeve në Emshir. Banesa posedon dy dhoma të gjumit, Sallon+kuzhin, dy ballkona dhe banjo. Vlen të ceket se Objekti Ka ujë, rrymë dhe ashensor 24h. Po ashtu Banesa posedon edhe kondicioner.
Cmimi 300euro (i diskutushëm)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
P.s Banesa vlen nga data 01.09.2017
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »