SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Tophane 2Dh.Gjumi 300E
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Tophane 2Dh.Gjumi 300E

Leshohet banesa moderne me qera ne lagjen Tophane.
Banesa eshte e re dhe e pa perdorur me pare.
Eshte teresisht e mobiluar dhe i ka te gjitha elementet e nevojshme per banim.
Banesa eshte e madhe 85m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina me trapezari
2 Dhoma Gjumi
Ballkon
Banjo
Shpajz.
Banesa ka hapesire te madhe dhe dollapa te mjaftueshem.
Banesa gjendet ne nje pozite te pershtatshme sepse eshte afer qendres se qytetit.
Qmimi:300Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »