SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Tophane 2Dh.Gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Tophane 2Dh.Gjumi

Leshohet banesa luksoze me qera ne Tophane.
Banesa eshte shume mire e mobiluar dhe permban te gjitha elementet e nevojshme.
Banesa eshte e madhe 80m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina me trapezari (me te gjitha elementet)
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Wc
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 7 dhe posedon lift.
Banesa gjendet afer Hotel Ores tek rruga e Qajupit.
Banesa e ka te paguar TV+ Internetin per 2 vite.
Qmimi:300Euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »