SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qera ne Dragodan afer rest."Sirena"
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes moderne me qera ne Dragodan afer rest."Sirena"

Leshohet banesa moderne me qera ne Dragodan.
Banesa gjendet tek banesat e Tregtis perkatesisht afer restaurant "Sirena".
Banesa gjendet ne katin e 1 te banimin gjithashtu posedon edhe lift.
Banesa eshte e madhe 60 m2 dhe ka kete renditje
Salloni
Kuzhina me trapezari
Dhome gjumi
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Qmimi:300E (diskutohet per afatgjate).

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »