SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANESA ME QERERA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Mbi 13 Banesa në Shitje të cilat gjenden në lagje të ndryshme të Prishtinës si në Mati 1, Rruga B, Arbëri (ish-Dragodan) si dhe në Fush Kosovë. Posedojm Banesa në katet II, III, V, VI, VII. Banesat janë disa të përfunduara e disa në proces e siper.
Për më shum ndiqeni foton
Si dhe për detaje më të hollësishme na kontaktoni në numrin tonë kontaktus
Për info 044780999(viber), 045980111
Çmimi me marrveshje
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »