SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE BANESAT E ARABVE 300
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qera e cila gjendet tek Banesat e Arabeve në Emshir. Banesa posedon dy dhoma të gjumit, Sallon+kuzhin, dy ballkona dhe banjo. Vlen të ceket se Objekti Ka ujë, rrymë dhe ashensor 24h. Po ashtu Banesa posedon edhe kondicioner.
Cmimi 300euro (i diskutushëm)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »