SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA AFER UNIVERSITETIT UBT 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
166786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen me qera 65 m2 ne katin -VI- me dy dhoma gjumi sallon-kuzhin ballkon ,me pamje nga rruga magjistrale
Banesa është e mobiluar dhe posedon edhe parkingun e vetures.
Cmimi 250euro
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »