SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen per shitje Banesat ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
166787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hig Center i cili gjendet ne rrugen Enver Maloku, pjese e Matit 1(e rregulluar gjithçka me plan urbanistik te KK-
Prishtines), ofron rreth 350 banesa se bashku me Qendren Tregtare.
Ne kete projekt perfshihen:
- Planet e banesave nga 60m2-120m2 + Pent'Haus
- Distanca e madhe mes objekteve
- Puse te ujit mbi 300 metra
- Hapesirat gjelberuese
- Sip e perbashket(Ahenghe dhe raste familjare)
- Uje te ngrohte dhe ngrohje 24 h
- Dy Ashensor qdo objekt
- Sigurim ne hyrje te objekteve
- Vezhgim me kamera per siguri sa me te madhe
- Parking nentokesor per qdo familje
- Qendren tregtare mbi 30.000m2
- Qendren per argetim(Pishina, Sauna, Kend lojrave etj)
- Ne secili koridor kanali per hedhjen e mbeturinave
- Qerdhe per femije brenda HIG Center
- ‪#Mos humb kohe, behu banor i ketyre banesave
Adresa: Mati 1
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+38649316068
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »