SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJM BANES ME QERA TE BREGU DIELLIT 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:23
ID e produktit :
166789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qira e cila gjendet në lagjen Bregu i Diellit pran furred Qerimi 1, banesa ndodhet në katin e -VI- dhe posedon Sallon+kuzhin,dhomë të gjumit, banjo, ballkon
Çmimi 250€ (i diskutushëm)
Për info 044780999(viber), 045980111
Për ti shikuar ofertst tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra
P.s Banesa vlen edhe për bashkëatdhetarët tanë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »