SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qera Pejtone
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje QĂ«ndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166790
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Banes me Qera Pejtone Kati - VI - mobiluar ekstra , pershtatshme per banim dhe ka kete renditje :

- Kuzhin me dhome dite
- Dy dhoma gjumi
- Dy Ballkona
- Koridor
- Nje Depo
- Banjo/Wc

Qmimi 600 €

Tel: 049/044 358 100 + viber
e-mail: agjensionswiss@gmail.com
🌐 bit.ly/2pVTWNx 

SWISS REAL ESTATE
Informata rreth publikuesit
SWISS Patundshmeri
Prishtinë
044/049 358100
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »