SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 3+1 me Qira në Prishtinë, Qerimi 1 | M1
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
166796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Prishtinë, Lagje Bregu i Diellit, te furra Qerimi 1, kati i II-të.
Banesa ka kete renditje:
Sallon me kuzhinë,
3. dhoma të fjetjes,
1. banjo,
Koridor,
1, shpajz dhe
2. Ballkona.
Banesa është e mobiluar komplet me të gjitha paisjet e nevojshme.
Çmimi: 330€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »