SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shite Banesa ne Lagjen Dardani Moderne.
Çmimi :
€69,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak
ID e produktit :
166803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Lagjen Dardani.
Banesa ka siperfaqe 44m2 ne flete poseduse ndersa ne shfrytezim mbi 60m2
Renditja:
Dhom neje me Kuzhine

2 Dhoma gjumi te vogla
Banjo
Dhe nje podrum te vogel.

Banesa gjindet ne katin e pare.
Esht e renovuar komplet me Kamin uje 24h ngrohje nga termokosi. 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »